Aktualności

Usługi są skierowane do przedsiębiorstw społecznych bedących uczestnikami projektu "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Suwałkach"

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku realizujący projekt „Koordynacja i monitorowanie rozwoju ekonomii społecznej w regionie w 2022 r.”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020,

09.08.2022 roku odbyło się kolejne seminarium w ramach trwającego cyklu spotkań dotyczących tematyki ekonomii społecznej. Tym razem spotkaliśmy się z zainteresowanymi osobami w Suchowoli, a spotkanie miało temat "Ekonomia Społeczna - rozwój zawodowy osób wykluczonych".

PODLASKIE KINO PLENEROWE!!
Zapraszamy serdecznie już w ten piątek (05.08.2022) na 2 seanse filmowe na świeżym powietrzu!! 🌳🌳🌳

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach partner projektu "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Suwałkach" zaprasza na webinar na temat preferencyjnych pożyczek na start i na rozwój dla podmiotów ekonomii społecznej.

Organizacje pozarządowe mogą, pod pewnymi warunkami, prowadzić działalność odpłatną pożytku publicznego. Oznacza to, że mogą pobierać opłaty za to co robią, pod warunkiem że:

Najmłodsi z Polski i Ukrainy wraz z rodzicami bawili się na kolejnym Podlaskim Pikniku Rodzinnym. To inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego, który w te wakacje organizuje takie spotkania w całym województwie.

Organizatorzy wydarzenia to Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku oraz Federacja Organizacji Pozarządowych Miasta Białystok. Targi odbywały się na Rynku Kościuszki. Hasłem przewodnim było w tym roku: "Społecznie Wkręceni".

Wzieliśmy udział w warsztatach sieciujących pn. „Planowanie i organizacja pracy w podmiotach ekonomii społecznej”

Zapraszamy na Podlaski Piknik Rodzinny organizowany wspólnie z Województwem Podlskim i Agencją Rozwoju Regionalnego "ARES" S.A. w Suwałkach, który odbedzie się  na parkingu Centrum Edukacyjno Szkoleniowego ARR "ARES" S.A. w Suwałkach Osiedle II 6A (wjazd od ulicy Ciesielskiej). 

UWAGA !!! Zmiana terminu z uwagi na złą pogode na 14.07 (czwartek)

Strona 1 z 18

Przejdź na początek